Saku/Sasu 4

19. prosince 2009 v 10:09 | NANA.Hachiko |  Naruto-Lowe
Tož,tak snad vás nesklamuPište do komentíků a hlasujte v anketě.

Ráno se Sakura probudila zase jako první.Skoro celou noc ale nespala.Přemýšlela nad vším co se stalo.Neměla se Sasukem znova vyspat.Tolik po tom sice toužila,ale teď si jen těžko odvykne.Navíc Sasuke má holku a ona by mu neměla bránit.Ikdyž při pomyšlení,že Sasuke spí s jinou,že jí laská tělo tak jako on vždycky jí byla....

"Pokčat!"vykřikla v mysli"Snad nežárlím."Podívala se na Sasukeho.Spal tak sladce a na tváři měl spokojený úsměv.Trochu se pomrvil.

"Bůh ví o čem se mu zdá"pomyslela si."Nebo o kom"dodala naštvaně a přitom žárlivě vnitřní Sakura.Hned jí ale umlčela pěstí v mysli.Vzdychla si.Už to nebude jako předtím.

Sasuke pomalu mžoural očima.Když ale na svém těle necítil menší zátěš,což měla být samozřejmně Sakura,rychle je otevřel.Viděl strop,ze kterého byla trochu oloupaná omítka.To způsobila Sakura při jejich nočních radovánkách.Zašklebil se.Rychle se posadil,když uslyšel jak bouchly dveře od koupelny.V nich stála už oblečená a upravená Sakura.To bylo Sasukemu trochu líto.Těšil se,že ráno jí bude mít jako snídani.Ale pro něj nebyl žádný problém to oblečení z ní strhat.Usmál se na ni.Sakura mu ale úsměv oplatila chladným pohledem.

"Stalo se něco"zajímal se.

"Ne,co by se mělo?"zeptala se jakoby nic a přehrabovala se ve skříni.

"Ty někam jdeš?"

"Jo do práce"

"Ty chodíš do práce?A co děláš?"

"Jsem medic ninja.Pracuju v nemocnici."

"Aha"

Chvíli bylo ticho,které přerušovalo jen Sakuřino přehrabování ve skříni.Sasuke se podíval na hodiny.Bylo půl deváté.Ještě si něco musel vyřídit.Rychle vstal a začal se taky oblékat,ikdyž s nechutí.Na jeho košily totiž byly fleky od nutely a tu on nerad(jo já vím,je divný.kdo nemá rád nutelu,že?).A taky by tu nejraději zůstal.Když byl oblečený,otočil se na Sakuru,která furt něco dělala ve skříni.

"Tak já se zas večer stavím"řekl jakoby nic.

"Klidně se stav ale já tě sem nepustím"odpověděla chladně Sakura a ani se na něho nepodívala.

"To chceš zase bojovat?"sice ty boje měl rád ale radši by šel hned na věc,vždyť jí zatím vždycky přepral.

"Tak jinak.Už nechci aby jsi za mnou chodil"řekla a konečně se na něho podíval.Dívala se na něho chladně,jakoby se nic nestalo.

"Tím chceš říct,že teď budeš teďka chodit za mnou?"zeptal se se šibalským úsměvem.

"Ne,tím myslím,že už se nikdy neuvidíme.Zapomenem na to co se mezi námi stalo a ty mě už nebudeš otravovat.Jestli se chceš vrátit do Konohy tak prosím,ale já už s tebou nic mít nebudu"vysvětlila.To Sasukeho zaskočilo.Nejen,že bylo schopná to říct,řekla to ještě s takovým klidem a chladem,jakoby nic.Zase se otočila ke skříni a něco v ní dělala.Sasuke k ní zezadu zaraženě přišel a pohladil jí po rameni.Pořád to nechápal.Sakura se postavila.

"Proč mi to říkáš?"

"Hele Sasuke podívej...vždyť sám víš,že v tom byl jen sex.Navíc,máš holku a já chci začít žít nový život."

"Takže tohle je konec?"zeptal se napjatě.

Sakura si vzdychla."Nikdy ani nebyl začátek."řekla potichu.On ji ale přesto slyšel.Pomalu pokýval hlavou a políbil jí do vlasů.Rychle se vytratil ven oknem.

KONEC
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 [Bloody Princess]Tvéé SBééNko [Bloody Princess]Tvéé SBééNko | Web | 31. prosince 2009 v 17:32 | Reagovat

Bééé...todle je konec..to není možný.. :-( plís..pokráčko..!! Nebo nějaký jiný konec..xD

2 [Bloody Princess]Tvéé SBééNko [Bloody Princess]Tvéé SBééNko | Web | 31. prosince 2009 v 17:33 | Reagovat

Jinač je to vážně skvělá povídka..♥

3 Sak Sak | 17. dubna 2011 v 20:46 | Reagovat

tak to som necakala =) ale je to super :D a fakt by si mohla dat pokracko =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama